wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zostań dystrybutorem

Zostań dystrybutorem

Chcesz rozpocząć z Nami współpracę?


Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku związanych z wyposażeniem toalet i hoteli pozwoliło nam zbudować wiele długotrwałych relacji biznesowych. Staliśmy się rozpoznawalną marką, którą Klienci darzą zaufaniem i kojarzą z solidnym, rzetelnym Partnerem, który wspiera rozwój ich firm. Dlatego niezależnie od tego, czy Twoja firma jest dobrze ugruntowana, otwiera się wkrótce, online lub stacjonarnie, jesteśmy gotowi pomóc Ci rozwinąć Twój biznes.
 

Nasi dystrybutorzy to nasi partnerzy , z którymi chcemy budować relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalnej obsłudze, które przekładają się na korzyści biznesowe dla obu stron. Wszystkim naszym partnerom zapewniamy pełne wsparcie marketingowo-sprzedażowe oraz preferencyjne warunki zakupów i wysokie rabaty.

 

Chcesz poszerzyć ofertę produktową swojej firmy i razem z nami zadbać o jej rozwój? Skontaktuj się z Nami wysyłając maila na adres kontakt@sanjo.com.pl, a skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia atrakcyjnej oferty


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu