Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą: kontakt@sanjo.com.pl lub zadzwoń 32 400 68 53
Infolinia

+48 32 400 68 53

Stanowisko do przewijania dzieci i niemowląt Sanjo SHP

Przewijak dla niemowląt Sanjo – poziomy montowany na ścian

Prezentujemy Państwu poziomy przewijak dla niemowląt marki Sanjo montowany na ścianie. Przewijak został zaprojektowany w taki sposób, aby w jak największym stopniu zminimalizować zajęcie przestrzeni w toalecie. W związku z czym w pozycji złożonej odstaje on od ściany na niespełna 10 cm, a po rozłożeniu zajmuje zaledwie 58,5 cm, zachowując jednocześnie wystarczającą przestrzeń do komfortowego przewinięcia dziecka.

Dla bezpieczeństwa użytkowników zwłaszcza dzieci zastosowany materiał spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w kontakcie ze skórą dziecka, nie powodując podrażnień ani uczuleń. Materiał HDPE z jakiego wykonany jest przewijak gwarantuje także wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne w tym zarysowania.

W konstrukcji przewijaka główny nacisk położono na bezpieczeństwo dziecka, gdzie poza bezpiecznymi materiałami zastosowano także praktyczne rozwiązania tj.

Ważny jest także dla Nas komfort użytkowania naszych produktów, dlatego Nasz przewijak posiada ergonomiczny kształt bez ostrych krawędzi, który pozwala na wygodny dostęp do dziecka zarówno od strony główki jak i nóg. Ponadto po obu stronach wyprofilowano uchwyty na zawieszenie torebki, torby, czy też kurtki. Przewijak został wyposażony w zasobnik chusteczek i podkładów , który można w łatwy sposób zdemontować.

Zasobnik na chusteczki widoczny na zdjęciach można zdemontować i użytkować przewijak bez niego.
Przewijak Sanjo opuszczany jest za pomocą zamontowanego teleskopu osadzonego na konstrukcji stalowej umieszczonej w tylnej części przewijaka.

Trwały przewijak Sanjo SPH znajdzie szczególnie zastosowanie w toaletach publicznych w galeriach handlowych, na stadionach, w urzędach, przychodniach, przedszkolach, itp.

Montaż przewijaka:

Montaż odbywa się za pomocą 4 solidnych metalowych śrub wkrętów dołączonych do produktu. Dla ułatwienia montażu do produktu dołączony jest szablon, który należy przyłożyć do ściany i w wyznaczonych na nim miejscach wywiercić otwory.

Krok 1 – przyłóż szablon i wywierć 4 otwory we wskazanych miejscach fi 10 na głębokość 80 mm, a następnie osadź w nich metalowe kołnierze kołków

Krok 2 – przyóż i dopasuj przewijak do otworów w ścianie tak aby pokryły się z otworami w przewijaku, następnie dokręć je za pomocą dołączonych śrub

Kork 3 – zasłoń otwory montażowe zaślepkami dołączonymi do produktu

Przewijak przeszedł szereg testów i spełnia następujące normy i dyrektywy:

EN12221:2008+A1: 2013,EN12221-2: 2008, EN71-3:2013, dyrektywa 2009/48/EC

Parametry techniczne i użytkowe:

Opakowanie fabryczne zawiera:

Przewijak dla niemowląt Sanjo

Przewijak dla niemowląt poziomy Sanjo

Solidny przewijak dla niemowląt Sanjo

Stanowisko do przewijania dzieci Sanjo